
| Localización: | Europa > Netherlands |
| Ciudad: | Goingarijp |
| Código postal: | 8606 KB |
| Vendedor: | Empresa |
| Operación: | de Ocasión |
| Nombre del barco: | FF-weg |
| Marca: | Beneteau First |
| Modelo: | 21.7 S |
| Precio: | 22.500 |
| Eslora: | 6,25 m |
| Manga: | 2,48 m |
| Calado: | 0,70 m |
| Año de construcción: | 2011 |
| Combustible: | Otros |
| Teléfono: | +31 6 54 72 39 43 |
| Web: | https://www.scheepsm..liath.nl |
For sale from the first owner neat and well maintained Beneteau First 21.7 S. The boat has a variable draft (0.70-1.80).
Soon (April 2023) to view in our sales marina in Sneek.