
| Localización: | Europa > España > Cataluña |
| City : | Roda de Barà |
| Postal Code: | 43883 |
| Marina: | Port Bara |
| Seller: | Empresa |
| Mode : | Alquiler Anual |
| Price: | 3.028 € |
| Dock / Number: | P4, R5, R6 |
| Length: | 12,00 m |
| Beam: | 4,50 m |
| Draft: | 4,00 m |
| Finger: | No |
| Parking area: | Si |
| End of concession: | 2036 |
| Telephone: | 670242830 |
| Web: | http://www.wilkinsonmarine.com |