| Localización: | Europa > España > Murcia, Región de |
| City : | la manga |
| Postal Code: | 30280 |
| Marina: | PD Tomás Maestre |
| Seller: | Particular |
| Mode : | Alquiler Anual |
| Price: | 3.800 € |
| Dock / Number: | DARSENA 2 ATRAQUE 22 |
| Length: | 14,00 m |
| Beam: | 5,00 m |
| Draft: | 4,00 m |
| Finger: | No |
| Parking area: | Si |
| End of concession: | 2030 |
| Equipment, extras: | el descrito |
| Telephone: | 687781279 |