| Localización: | Europa > España > Cataluña |
| City : | El Masnou |
| Postal Code: | 08320 |
| Marina: | P.D. El Masnou |
| Seller: | Particular |
| Mode : | Alquiler Mensual |
| Price: | 90 € |
| Dock / Number: | 529 |
| Length: | 8,00 m |
| Beam: | 3,00 m |
| Draft: | 2,00 m |
| Finger: | No |
| Parking area: | No |
| End of concession: | 2026 |
| Telephone: | 653468707 |