| Localización: | Europa > España > Balears, Illes |
| City: | Santa Eulalia Del Rio |
| Postal Code: | 07840 |
| Seller: | Particular |
| Mode : | de Ocasión |
| Ship's name: | Apollo |
| Brand: | Airon Marine |
| Model: | 345 |
| Price: | 79.000 0 |
| Length: | 10,98 m |
| Beam: | 32,00 m |
| Draft: | 0,95 m |
| Year of construction: | 2006 |
| Flag: | Alemania |
| Engine brand/model: | Volvo Penta |
| Number of engines: | 2 |
| Transmission: | Z drive |
| Phone: | 649575470 |
| Web: | https://www.nautitec..-yachten |