| Localización: | Europa > España > Comunitat Valenciana |
| City: | Cullera |
| Postal Code: | 46400 |
| Seller: | Particular |
| Mode : | de Ocasión |
| Ship's name: | Jon IV |
| Brand: | Artaban |
| Model: | TMD31B |
| Price: | 8.900 € |
| Length: | 6,85 m |
| Beam: | 2,48 m |
| Draft: | 1,00 m |
| Year of construction: | 1991 |
| Flag: | España |
| Engine brand/model: | Volvo |
| Fuel: | Otros |
| Number of engines: | 1 |
| Power x engine: | 73.53 cv |
| Transmission: | Otros |
| Phone: | 637030637 |