| Localización: | Europa > España > Comunitat Valenciana |
| City: | Villajoyosa |
| Postal Code: | 03570 |
| Seller: | Particular |
| Mode : | Ocasión |
| Ship's name: | elriu |
| Brand: | Astinor |
| Model: | 740 |
| Price: | 30.000 0 |
| Length: | 7,40 m |
| Beam: | 2,80 m |
| Draft: | 1,35 m |
| Year of construction: | 1997 |
| Flag: | España |
| Engine brand/model: | YANMAR 238CV |
| Fuel: | Gasóleo |
| Number of engines: | 1 |
| Power x engine: | 238 cv |
| Transmission: | Eje |
| Equipment, extras, documentation: | BARCO: Inscrito en el Registro Marítimo Español. Matrícula: 7a AT-3-125-97 CLUN NÁUTICO VILLAJOYOSA (Alicante) |
| Phone: | 67776268 |