| Localización: | Europa > España > Andalucía |
| City: | Málaga |
| Postal Code: | 29793 |
| Seller: | Empresa |
| Mode : | Ocasión |
| Ship's name: | Barco de pasaje 22 pax más Tripulación |
| Brand: | Abati Yachts |
| Model: | Astillero Vizmar |
| Price: | 45.000 0 |
| Length: | 11,35 m |
| Beam: | 3,30 m |
| Draft: | 0,50 m |
| Year of construction: | 2007 |
| Flag: | España |
| Engine brand/model: | Volvo d3 220 cv |
| Fuel: | Gasóleo |
| Number of engines: | 1 |
| Power x engine: | 220 cv |
| Transmission: | Eje |
| Phone: | 648905635 |