
| Localización: | Europa > España > Comunitat Valenciana |
| City: | Calpe |
| Postal Code: | 03710 |
| Seller: | Empresa |
| Mode : | Ocasión |
| Ship's name: | #Corallo |
| Brand: | Cranchi |
| Model: | Corallo 840 |
| Price: | 10.000 0 |
| Length: | 8,40 m |
| Beam: | 2,58 m |
| Draft: | 0,60 m |
| Year of construction: | 1997 |
| Flag: | Alemania |
| Engine brand/model: | Volvo Penta AQ 271A / 290DP |
| Fuel: | Gasolina |
| Number of engines: | 2 |
| Power x engine: | 270 cv |
| Transmission: | Cola |
| Phone: | 653950549 |
| Web: | http://www.nautica-mike.com |