| Localización: | Europa > España > Cataluña |
| City: | MATARÓ |
| Postal Code: | 08301 |
| Seller: | Particular |
| Mode : | de Ocasión |
| Brand: | Aria Yachts |
| Model: | RAPITA 590 |
| Price: | 3.200 € |
| Length: | 6,00 m |
| Beam: | 2,00 m |
| Draft: | 3,00 m |
| Year of construction: | 1997 |
| Flag: | España |
| Engine brand/model: | JOHNSON J115PLSOR ( 115CV 2T ) DEL 2005 |
| Fuel: | Gasolina |
| Number of engines: | 1 |
| Power x engine: | 115 cv |
| Transmission: | Cola |
| Phone: | 656380434 |