
| Localización: | Europa > España > Balears, Illes |
| City : | Palma de Mallorca |
| Postal Code: | 07012 |
| Marinas name: | La Lonja Marina Charter |
| Business: | Viva Charter |
| Mode : | Alquiler |
| Skipper: | Ambas posibilidades |
| Number of passengers: | 12 |
| Ship's name: | Atenea |
| Brand: | Bali Catamarans |
| Model: | 4.5 |
| Length: | 13,00 m |
| Beam: | 7,42 m |
| Draft: | 1,22 m |
| Year of construction: | 2016 |
| Flag: | España |
| Fuel type: | Gasolina |
| Number of engines: | 2 |
| Power x engine: | 75 cv |
| Transmission: | Cola |
| Rates: | 25 abril-15 mayo y 10-16 octubre 2995 € 16-29 mayo y 26 sept-9 oct 4495 € 30 mayo-19 junio y 19-25 sept 5995 € 20 junio-31 julio y 22 agosto-18 sept 6995 € 1-21 agosto 8995 € |
| Telephone: | (+34) 971 738 019 |
| Web: | http://www.vivacharter.com |