| Localización: | Europa > España > Murcia, Región de |
| City: | San Javier |
| Postal Code: | 30380 |
| Seller: | Particular |
| Mode : | de Ocasión |
| Ship's name: | VAGALUME |
| Brand: | Bavaria |
| Model: | 38 Cruiser |
| Price: | 80.000 € |
| Length: | 12,00 m |
| Beam: | 3,87 m |
| Draft: | 1,95 m |
| Year of construction: | 2003 |
| Flag: | España |
| Engine brand/model: | Volvo D130 |
| Fuel: | Gasóleo |
| Number of engines: | 1 |
| Power x engine: | 30 cv |
| Transmission: | Eje |
| Phone: | 659484152 |