
| Localización: | Europa > España > Murcia, Región de |
| City: | San Pedro del Pinatar |
| Postal Code: | 30740 |
| Seller: | Empresa |
| Mode : | de Ocasión |
| Brand: | Beneteau |
| Model: | Antares 650 |
| Price: | 23.800 € |
| Length: | 6,30 m |
| Beam: | 2,47 m |
| Draft: | 0,70 m |
| Year of construction: | 2008 |
| Flag: | España |
| Engine brand/model: | Mercury FB |
| Fuel: | Gasolina |
| Number of engines: | 1 |
| Power x engine: | 115 cv |
| Transmission: | Cola |
| Phone: | 619 187 350 |
| Web: | http://www.bitacorayachts.com |