| Localización: | Europa > España > Cataluña |
| City: | San Carlos de la Rápita |
| Postal Code: | 43540 |
| Seller: | Particular |
| Mode : | Ocasión |
| Ship's name: | Nu |
| Brand: | Beneteau |
| Model: | First 45f5 |
| Price: | 70.000 0 |
| Length: | 13,10 m |
| Beam: | 4,25 m |
| Draft: | 2,65 m |
| Year of construction: | 1994 |
| Flag: | España |
| Engine brand/model: | Volvo |
| Fuel: | Gasóleo |
| Number of engines: | 1 |
| Power x engine: | 65 cv |
| Transmission: | Eje |
| Equipment, extras, documentation: | Documentación en regla |
| Phone: | 677500065 |