
| Localización: | Europa > España > Balears, Illes |
| City : | Palma de Mallorca |
| Postal Code: | 07610 |
| Marinas name: | CM San Antonio de la Playa |
| Business: | Aloha charter boat |
| Mode : | Alquiler |
| Skipper: | Ambas posibilidades |
| Number of passengers: | 10 |
| Ship's name: | Auroli |
| Brand: | Beneteau |
| Model: | Flyer 7.7 |
| Length: | 6,96 m |
| Beam: | 2,66 m |
| Draft: | 0,50 m |
| Year of construction: | 2015 |
| Flag: | España |
| Engine model brand: | Suzuky |
| Fuel type: | Gasolina |
| Number of engines: | 1 |
| Power x engine: | 300 cv |
| Transmission: | Cola |
| Rates: | April: 350€ (1/2 day) 490€ (1day) May/June: 400€ (1/2 day) 530€ (1 day) July/August: 430€ (1/2 day) 550€ (1 day) September/October: 400€ (1/2 day) 530€ (1 day) |
| Equipment, extras, documentation: | - Equipo de música - Molinete eléctrico - Solárium a bordo - Nevera eléctrica - Toldo bimini - Ducha exterior - Plotter - W.C - Escalera de baño |
| Telephone: | 663900536 |
| Web: | https://aloha-charter.com/ |