| Localización: | Europa > España > Cataluña |
| City : | Badalona |
| Postal Code: | 08100 |
| Marina: | Marina Badalona |
| Seller: | Particular |
| Mode : | Alquiler Anual |
| Price: | 350 € |
| Dock / Number: | B19 |
| Length: | 10,00 m |
| Beam: | 3,50 m |
| Draft: | 4,00 m |
| Finger: | No |
| Parking area: | Si |
| End of concession: | 2032 |
| Telephone: | 680751771 |