| Localización: | Europa > España > Cataluña |
| City : | Premia De Mar |
| Postal Code: | 08330 |
| Marina: | Marina Premiá |
| Seller: | Particular |
| Mode : | Venta |
| Price: | 39.000 € |
| Dock / Number: | D |
| Length: | 12,00 m |
| Beam: | 4,00 m |
| Draft: | 3,00 m |
| End of concession: | 2040 |
| Telephone: | 606597053 |