| Localización: | Europa > España > Cataluña |
| City : | Garraf (Sitges) |
| Postal Code: | 08871 |
| Marina: | CN Garraf |
| Seller: | Particular |
| Mode : | Alquiler Mensual |
| Price: | 400 € |
| Dock / Number: | Levante nº 16 |
| Length: | 12,00 m |
| Beam: | 45,00 m |
| Draft: | 3,00 m |
| Finger: | No |
| End of concession: | 2045 |
| Telephone: | 629779562 |