| Localización: | Europa > España > Comunitat Valenciana |
| City : | OROPESA |
| Postal Code: | 12594 |
| Marina: | CN Oropesa del Mar |
| Seller: | Particular |
| Mode : | Venta |
| Price: | 4.100 € |
| Dock / Number: | 202 |
| Length: | 6,50 m |
| Beam: | 2,50 m |
| Draft: | 3,00 m |
| Finger: | No |
| Parking area: | No |
| End of concession: | 2036 |
| Equipment, extras: | AGUA, LUZ. |
| Telephone: | 620093461 |