| Localización: | Europa > España > Comunitat Valenciana |
| City : | OROPESA DEL MAR |
| Postal Code: | 12594 |
| Marina: | CN Oropesa del Mar |
| Seller: | Particular |
| Mode : | Venta |
| Price: | 5.900 € |
| Dock / Number: | 202 |
| Length: | 65,00 m |
| Beam: | 25,00 m |
| Draft: | 4,00 m |
| Finger: | No |
| Parking area: | Si |
| End of concession: | 2036 |
| Telephone: | +34620093461 |