| Localización: | Europa > España > Comunitat Valenciana |
| City: | Alicante |
| Postal Code: | 03181 |
| Seller: | Particular |
| Mode : | Ocasión |
| Brand: | Beneteau |
| Model: | First 53 F5 |
| Price: | 149.900 0 |
| Length: | 15,70 m |
| Beam: | 4,50 m |
| Draft: | 2,60 m |
| Year of construction: | 1995 |
| Flag: | Holanda |
| Engine brand/model: | YANMAR |
| Fuel: | Gasóleo |
| Transmission: | Eje |
| Phone: | 696910439 |