
| Localización: | Europa > España > Murcia, Región de |
| City: | San Pedro del Pinatar |
| Seller: | Empresa |
| Mode : | Ocasión |
| Brand: | Beneteau |
| Model: | Oceanis 331 |
| Price: | 49.000 0 |
| Length: | 10,05 m |
| Beam: | 3,45 m |
| Draft: | 1,64 m |
| Year of construction: | 2000 |
| Flag: | España |
| Engine brand/model: | Yanmar |
| Fuel: | Gasóleo |
| Number of engines: | 1 |
| Power x engine: | 27 cv |
| Transmission: | Eje |
| Phone: | 619 187 350 |
| Web: | http://www.bitacorayachts.com |