| Localización: | Europa > España > Cataluña |
| City: | Barcelona |
| Postal Code: | 08038 |
| Seller: | Particular |
| Mode : | de Ocasión |
| Ship's name: | Bombardier RXT-XRS 300 |
| Brand: | Bombardier |
| Model: | RXT-XRS 300 |
| Price: | 5.800 € |
| Length: | 3,50 m |
| Beam: | 1,50 m |
| Draft: | 1,00 m |
| Year of construction: | 2020 |
| Flag: | España |
| Engine brand/model: | Rotax 1630 |
| Fuel: | Gasolina |
| Number of engines: | 1 |
| Power x engine: | 300 cv |
| Transmission: | Eje |
| Equipment, extras, documentation: | Tiene todo la documentación y viene con remolque y funda |
| Phone: | 602536576 |