| Localización: | Europa > España > Andalucía |
| City : | Fuengirola |
| Postal Code: | 29630 |
| Marina: | PD Fuengirola |
| Seller: | Particular |
| Mode : | Venta |
| Price: | 37.500 € |
| Dock / Number: | 3 |
| Length: | 10,00 m |
| Beam: | 3,50 m |
| Draft: | 4,00 m |
| Finger: | Si > Derecha |
| Parking area: | Si |
| End of concession: | 2035 |
| Telephone: | 600411292 |