| Localización: | Europa > España > Cataluña |
| City : | Cambrils |
| Postal Code: | 43850 |
| Marina: | CN Cambrils |
| Seller: | Particular |
| Mode : | Venta |
| Price: | 26.000 € |
| Dock / Number: | L |
| Length: | 10,00 m |
| Beam: | 3,75 m |
| Draft: | 2,75 m |
| Finger: | No |
| Parking area: | No |
| End of concession: | 2043 |