
| Localización: | Europa > España > Cataluña |
| City : | Empuriabrava |
| Postal Code: | 17487 |
| Marina: | Marina Empuriabrava |
| Seller: | Empresa |
| Mode : | Alquiler Anual |
| Price: | 7.500 € |
| Dock / Number: | 1 |
| Length: | 10,00 m |
| Beam: | 4,00 m |
| Draft: | 25,00 m |
| Finger: | No |
| Parking area: | Si |
| End of concession: | 2030 |