| Localización: | Europa > España > Murcia, Región de |
| City : | Lo Pagan |
| Postal Code: | 30740 |
| Marina: | CN Lo Pagán |
| Seller: | Particular |
| Mode : | Alquiler Anual |
| Price: | 4.600 € |
| Dock / Number: | 0 |
| Length: | 12,00 m |
| Beam: | 4,00 m |
| Draft: | 220,00 m |
| Finger: | No |
| Parking area: | Si |
| End of concession: | 2050 |
| Telephone: | +34 670 36 82 47 |