| Localización: | Europa > España > Comunitat Valenciana |
| City : | Torrevieja |
| Postal Code: | 03181 |
| Marina: | Marina Salinas Torrevieja |
| Seller: | Particular |
| Mode : | Alquiler Anual |
| Price: | 2.650 € |
| Dock / Number: | E 48 |
| Length: | 12,00 m |
| Beam: | 4,00 m |
| Draft: | 7,00 m |
| Finger: | No |
| Parking area: | Si |
| End of concession: | 2040 |
| Equipment, extras: | Ninguno |
| Telephone: | 637788179 |