| Localización: | Europa > España > Cataluña |
| City : | Palamós |
| Postal Code: | 17230 |
| Marina: | P.D. Marina Palamós |
| Seller: | Particular |
| Mode : | Alquiler Anual |
| Price: | 8.999 € |
| Dock / Number: | J21 |
| Length: | 12,00 m |
| Beam: | 4,00 m |
| Draft: | 4,00 m |
| Finger: | No |
| Parking area: | No |
| End of concession: | 2037 |
| Telephone: | 676258929 |
| Web: | https://www.marinapalamos.com/wp-content/uploads/2022/12/2023-Tarifas-Amarres.pdf |