| Localización: | Europa > España > Cataluña |
| City : | Castelldefels |
| Postal Code: | 08860 |
| Marina: | Port Ginesta |
| Seller: | Particular |
| Mode : | Alquiler Anual |
| Price: | 5.500 € |
| Dock / Number: | 4413 |
| Length: | 12,00 m |
| Beam: | 4,00 m |
| Draft: | 2,00 m |
| Finger: | No |
| Parking area: | No |
| End of concession: | 2026 |
| Telephone: | 670529889 |