| Localización: | Europa > España > Cataluña |
| City : | l'Ampolla |
| Postal Code: | 43895 |
| Marina: | C.N. L´Ampolla |
| Seller: | Particular |
| Mode : | Venta |
| Price: | 29.500 € |
| Dock / Number: | 7/37 |
| Length: | 12,00 m |
| Beam: | 4,00 m |
| Draft: | 220,00 m |
| Finger: | No |
| Parking area: | Si |
| End of concession: | 2035 |
| Telephone: | 609360342 |