| Localización: | Europa > España > Balears, Illes |
| City : | Palma - Can Pastilla |
| Postal Code: | 07610 |
| Marina: | CM San Antonio de la Playa |
| Seller: | Particular |
| Mode : | Venta |
| Price: | 195.000 € |
| Dock / Number: | F |
| Length: | 12,00 m |
| Beam: | 4,00 m |
| Draft: | 25,00 m |
| Finger: | No |
| Parking area: | Si |
| End of concession: | 2046 |
| Telephone: | +34-685-494001 |