| Localización: | Europa > España > Cataluña |
| City : | San Carlos de la rapita |
| Postal Code: | 43540 |
| Marina: | Marina Port Sant Carles |
| Seller: | Particular |
| Mode : | Venta |
| Price: | 35.000 € |
| Dock / Number: | DD 57 |
| Length: | 12,00 m |
| Beam: | 4,16 m |
| Draft: | 3,00 m |
| End of concession: | 2036 |
| Telephone: | 67750065 |