| Localización: | Europa > España > Cataluña |
| City : | Barcelona |
| Postal Code: | 08870 |
| Marina: | Port Ginesta |
| Seller: | Particular |
| Mode : | Alquiler Mensual |
| Price: | 450 € |
| Dock / Number: | 4331 |
| Length: | 12,00 m |
| Beam: | 4,20 m |
| Draft: | 3,00 m |
| Parking area: | Si |
| End of concession: | 2035 |