| Localización: | Europa > España > Cataluña |
| City : | Segur de Calafell |
| Postal Code: | 43882 |
| Marina: | Port Segur de Calafell |
| Seller: | Particular |
| Mode : | Alquiler Anual |
| Price: | 3.800 € |
| Dock / Number: | 7 |
| Length: | 12,00 m |
| Beam: | 44,00 m |
| Draft: | 4,00 m |
| Finger: | No |
| Parking area: | Si |
| End of concession: | 2035 |
| Telephone: | 649901080 |