| Localización: | Europa > España > Cataluña |
| City : | Vilanova i la Geltrú |
| Postal Code: | 08000 |
| Marina: | Vilanova i la Geltrú |
| Seller: | Particular |
| Mode : | Venta |
| Price: | 28.000 € |
| Dock / Number: | 0 |
| Length: | 13,20 m |
| Beam: | 4,44 m |
| Draft: | 4,00 m |
| Finger: | Si > Izquierda |
| Parking area: | Si |
| End of concession: | 2040 |
| Telephone: | 699878264 |