| Localización: | Europa > España > Comunitat Valenciana |
| City : | Burriana |
| Postal Code: | 12530 |
| Marina: | Burriana Nova |
| Seller: | Particular |
| Mode : | Alquiler Mensual |
| Price: | 600 € |
| Dock / Number: | 8/2 |
| Length: | 15,00 m |
| Beam: | 5,00 m |
| Draft: | 5,00 m |
| Finger: | No |
| Parking area: | No |
| End of concession: | 2044 |
| Telephone: | 642387853 |