| Localización: | Europa > España > Cataluña |
| City : | Mataró |
| Postal Code: | 08400 |
| Marina: | Port Mataró |
| Seller: | Particular |
| Mode : | Venta |
| Price: | 22.500 € |
| Dock / Number: | pantalan B |
| Length: | 7,00 m |
| Beam: | 25,00 m |
| Draft: | 35,00 m |
| Finger: | No |
| Parking area: | No |
| End of concession: | 2048 |
| Telephone: | +34609755858 |